Špičková technológia

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz všetko

Kompaktné stanice

Kompaktná stanica je najlacnejším a najjednoduchším typom LPG stanice.
Prepracovaný design, žiarovo zinkovaný rám, špičkové čerpacie systémy s ponorným čerpadlom Red Jacket, nadštandardné služby - to je BONETT5 - kompaktná stanica v najvyššej kvalite.

Stacionárne stanice

Stacionárne stanice inštalujeme prevažne pre klientov, ktorí chcú rozšíriť služby existujúcich čerpacích staníc PHM. Ideálnym variantom sú stanice s podzemnými zásobníkmi, ktoré sú najmenej náročné na záber pozemku. Práve takéto vyhotovenie LPG staníc tvorilo v posledných 5 rokoch viac ako 90% novo postavených staníc v ČR a SR.

Špecialista na dostavby k existujúcim ČS PHM

Dodali sme viac ako 450 staníc na LPG, a z toho viac ako 60% pre zákazníkov na existujúcich čerpacích staniciach PHM. Na ČS PHM je veľmi často priestor výrazne zaplnený a nájsť miesto pre LPG stanicu nie je jednoduché. Veľmi často je kladený i dôraz na nerušivý design, čo znamená inštaláciu podzemných zásobníkov. Pre podzemné zásobníky využívame špeciálny čerpací systém s ponorným čerpadlom vnoreným priamo do zásobníka, ktorý sme vyvinuli pre stanice v sieti Shell.

Stanice pre vnútropodnikové použitie

Bonett vyvinul a vyrába špeciálne LPG stanice pre potreby plynových vysokozdvižných vozíkov (VZV), ale i pre plnenie firemných vozidiel. Vnútropodnikové stanice Bonett dnes používa väčšina českých pivovarov, ale napríklad i významná nadnárodná spoločnosť CROWN vyrábajúca obaly v priemyselnom parku Kechnec.

Plničky s elektronickou váhou

Komfortné riešenie s elektronickou váhou Vám pomôže mať kontrolu nad všetkými výdajmi LPG.
Pri akomkoľvek zopnutí plnenia sa aktivuje software, ktorý zapíše akýkoľvek výdaj. Plniaca váha je prepojená s Vaším PC. Pri jeho využití môžete získavať presné informácie o naplnenom alebo zostatkovom množstve plynu vo fľašiach, súhrnné štatistiky za časové obdobie, jednoducho - budete mať prehľad.

Predĺžená záruka na stanice

Stanice si môžete objednať s až 60 mesačnou zárukou.

Inštalácie na kľúč s radom doplnkových služieb

LPG projekty Vám vyprojektujeme, vybavíme stavebné povolenie, stanicu nainštalujeme, uvedieme do prevádzky a skolaudujeme, vyškolíme Vašu obsluhu, pomôžeme s financovaním, skrátka urobíme všetko, aby ste mohli stanicu čo najskôr využívať.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.