Market leader

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz všetko

Majoritný podiel na trhu

Významný podiel na trhu sme dosiahli dlhodobou, sústavnou a poctivou prácou a snahou neustále zlepšovať naše technológie tak, aby pre našich zákazníkov znamenali skutočne dobrú a efektívnu investíciu.

V oblasti dodávok CNG technológií sa v pozícii investora alebo generálneho dodávateľa špecializujeme na špičkové technológie so zárukou až 60 mesiacov, dodávky zabezpečujeme nadštandardnými službami, financovaním a nonstop servisom vrátane nepretržitého dispečingu.

Relevantný a silný partner

Snažíme sa investovať do technologického náskoku pred konkurentmi, na našich staniciach nájdete napríklad nelubrikované a oilfree CNG kompresory, stojany s plnením CNG vozidiel do 3 minút, technológie pre bezproblémové čerpanie LPG z podzemných zásobníkov, energeticky výhodné čistenie bioplynu do kvality zemného plynu, apod.

Poskytujeme všetky súvisiace projektové, poradenské, ekonomické a finančné služby, vrátane investícií a prevádzkovania CNG staníc a predaja CNG zákazníkom.

Disponujeme najväčšou servisnou sieťou v oblasti CNG a LPG technológií v ČR i SR, dlhodobo dodávame technológie a služby spoločnostiam koncernu Shell, Lukoil, Slovnaft, Robin Oil, naše technológie nájdete i na staniciach Benzina, EuroOil, OMV, Papoil, Agip atď.

Sme členmi Českého plynárenského zväzu, podporujeme sponzorsky väčšinu CNG akcií v ČR.

Hlavným cieľom skupiny Bonett je rozvíjať a efektívne prevádzkovať sieť vlastných plniacich staníc CNG v ČR a SR pod značkou Bonett EUROGAS.

Sme 3. najväčším predajcom CNG v Českej republike, našou ambíciou je formou vlastných investícií postupovať v budúcnosti smerom k vedúcej pozícii v predaji CNG v ČR. V súvislosti s rozvojom vlastnej siete chystáme i investície do CNG staníc na území Slovenska.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.