Systémy kvality

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz všetko

Stabilný, skúsený a relevantný partner

Sme skupina dlhodobo pôsobiaca na trhoch s technológiami pre alternatívne palivá.

Pracujeme stabilne pre najväčšie spoločnosti v odbore predaja pohonných hmôt.

Snažíme sa postupovať s odbornou starostlivosťou vo všetkých oblastiach, v ktorých sa pohybujeme.

Naši projektanti už v histórii vyprojektovali viac ako 550 LPG staníc a viac ako 50 CNG staníc, vybudovali sme stovky inštalácií, servisujeme vyše 400 staníc na alternatívne palivá, teda zďaleka najviac na českom i slovenskom trhu technológií pre alternatívne palivá pre pohon vozidiel.

Toto množstvo nám dalo a stále dáva možnosť zlepšovať náš produkt.

Každý problém, s ktorým sme sa v histórii stretli a ktorý sme vyriešili, nás posilnil.

Vďaka veľkému množstvu realizovaných projektov máme skúsenosti tak s pozíciou generálneho dodávateľa, ako aj s pohľadom investora.

Pomôžeme Vám s financovaním Vášho projektu, alebo stanicu pre Vaše potreby zainvestujeme.

Sme pripravení využiť všetky naše znalosti, skúsenosti a kvalitu i pre Váš projekt.

Kvalita a bezpečnosť

Podstupujeme procesne náročné a nákladné certifikácie v rôznych systémoch, pretože veríme, že nás to v konkurenčnom boji posilní a pomôže nám lepšie zvládať výzvy, a súčasne dúfame, že túto našu snahu neustále sa zlepšovať ocenia i zákazníci, ktorí hľadajú seriózneho stabilného a relevantného dlhodobého partnera.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.

 

ISO 9001 ISO 14001 OHSAS 18001 Politika SCC Zertifikat 4