Kto je BONETT

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz všetko

Skupina Bonett

Základnými subjektmi skupiny sú spoločnosti Bonett Bohemia, a.s., pôsobiaca spravidla v pozícii generálneho dodávateľa stavieb plniacich a čerpacích staníc a technológií pre výrobu biometánu, a Bonett Gas Investment, a.s., orientovaná na vyhľadávanie a realizáciu investičných príležitostí v oblasti CNG dopravy. Slovenský trh je zaisťovaný dcérskou spoločnosťou Bonett Slovakia. Majetkové účasti sú zaisťované spoločnosťami Bonett EUROGAS.

Podiel na trhu

V posledných rokoch sa náš podiel na trhu nových inštalácií pohybuje >70% všetkých novo inštalovaných technológií. Tento podiel sme dosiahli dlhodobou, sústavnou a poctivou prácou a snahou neustále zlepšovať naše technológie tak, aby pre našich zákazníkov znamenali skutočne dobrú a efektívnu investíciu.

Konkurenčné výhody

Od našej konkurencie sa odlišujeme predovšetkým veľkosťou tímu, finančným a kapitálovým zázemím a schopnosťou riešiť všetky oblasti s maximálnou odbornou starostlivosťou. V oblasti dodávok CNG technológií sa v pozícii generálneho dodávateľa špecializujeme na špičkové technológie s dlhou dobou záruky až 60 mesiacov, dodávky zaisťujeme nadštandardnými službami a nonstop servisom vrátane nepretržitého dispečingu. Snažíme sa investovať do technologického náskoku pred konkurentmi, na našich staniciach nájdete napríklad nelubrikované a oilfree CNG kompresory, stojany s plnením CNG do 3 minút, technológie pre bezproblémové čerpanie LPG bez kavitácie z podzemných zásobníkov, energeticky výhodné čistenie bioplynu do kvality zemného plynu, apod.

Poskytujeme všetky súvisiace projektové, poradenské, ekonomické a finančné služby, vrátane investícií a prevádzkovania CNG staníc a predaja CNG zákazníkom. Disponujeme najväčšou servisnou sieťou v oblasti CNG a LPG technológií v ČR i SR, dlhodobo dodávame technológie najvýznamnejším spoločnostiam, napr. koncernu Shell, Lukoil, Robin Oil, Slovnaft, naše technológie nájdete i na staniciach Benzina, EuroOil, OMV ai.

Sme relevantným partnerom so schopnosťou dodávať relevantné špičkové projekty, sme certifikovaní v systémoch ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Sme členmi Českého plynárenského zväzu, podporujeme sponzorsky väčšinu CNG akcií.

Misia

Hlavným cieľom skupiny Bonett je zainvestovať, rozvíjať a efektívne prevádzkovať sieť vlastných plniacich staníc CNG pod značkou Bonett EUROGAS, s plánovaným počtom 30 investovaných staníc do roku 2015.

Snažíme sa byť rok čo rok lepší a schopnejší tak, aby sme mohli našim partnerom prinášať stále lepšie produkty a služby a významne tak znižovať náklady na pohonné hmoty prostredníctvom kvalitných technológií šetrných k životnému prostrediu.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.