Komplexná dodávka

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz všetko

Skúsenosť

Realizujeme špičkové inštalácie v maximálnej možnej kvalite.
Spravidla pôsobíme ako generálny dodávateľ stredných a veľkých spoločností, ktoré vyžadujú a očakávajú vysokú úroveň služieb a zodpovedajúcu odbornú starostlivosť.

Dodávame komplexnú škálu produktov a služieb, potrebnú pre inštaláciu a prevádzkovanie CNG staníc.

Osvedčená kvalita

Zabezpečujeme teda všetko, čo zákazník môže požadovať - od návrhu umiestnenia stanice, cez projektové dokumentácie a vybavenie stavebného povolenia, až po kompletnú inštaláciu, vrátane dodávok, a to od stavebných úprav až po dodávky vnútrofiremných kartových systémov a následný prenos dát o čerpaní cez firemnú sieť prevádzkovateľa.

Využívame iba osvedčené špičkové technológie popredných svetových výrobcov.

Maximálny výkon a záruky

Stanice z našej ponuky splnia požiadavky akéhokoľvek zákazníka, sme schopní dodať technológie od domácej plničky až po stanice s výkonom niekoľko tisíc Nm3/h.

Ako jediní v ČR a SR štandardne ponúkame až 5rokov záruky na nové technológie.

Prevádzkovú spoľahlivosť zaisťujeme formou komplexného prevádzkovo-technického zabezpečenia a 24/7 nonstop dispečingom a servisom zo 7 servisných centier v ČR a SR.

Ak sa chcete poradiť, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.