Komplexná dodávka

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz všetko

Špičkové inštalácie v maximálnej možnej kvalite

Spravidla pôsobíme ako generálny dodávateľ stredných a veľkých spoločností, ktoré očakávajú a vyžadujú vysokú úroveň služieb a zodpovedajúcu odbornú starostlivosť.

Dodávame komplexnú škálu produktov a služieb potrebnú pre inštaláciu a prevádzkovanie LPG staníc.

Zabezpečujeme všetko, čo zákazník môže požadovať

V našej ponuke je všetko - od návrhu umiestnenia stanice, cez projektové dokumentácie a vybavenie stavebného povolenia, až po kompletnú inštaláciu, vrátane dodávok od stavebných úprav po dodávky vnútrofiremných kartových systémov a následný prenos dát o čerpaní cez firemnú sieť prevádzkovateľa.

Využívame iba osvedčené špičkové technológie popredných svetových výrobcov.

Stanice z našej ponuky splnia požiadavky akéhokoľvek zákazníka.

Ako jediní v ČR a SR štandardne ponúkame až 5 rokov záruky na nové technológie.

Prevádzkovú spoľahlivosť zaisťujeme formou komplexného prevádzkovo-technického zabezpečenia, 24/7 nonstop dispečingom a servisom zo 7 servisných centier v ČR a SR.

Zaistíme klientom i komplexné finančné krytie výstavby čerpacích staníc LPG.

Sme profesionálny partner s veľkou skúsenosťou a preverenými systémami riadenia, kvality a bezpečnosti.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.