Komplexná dodávka

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz všetko

Špičkové inštalácie v maximálnej možnej kvalite

Spravidla pôsobíme ako generálny dodávateľ stredných a veľkých spoločností, ktoré očakávajú a vyžadujú vysokú úroveň služieb a zodpovedajúcu odbornú starostlivosť.

Dodávame komplexnú škálu produktov a služieb potrebnú pre inštaláciu a prevádzkovanie LPG staníc.

Zabezpečujeme všetko, čo zákazník môže požadovať

V našej ponuke je všetko - od návrhu umiestnenia stanice, cez projektové dokumentácie a vybavenie stavebného povolenia, až po kompletnú inštaláciu, vrátane dodávok od stavebných úprav po dodávky vnútrofiremných kartových systémov a následný prenos dát o čerpaní cez firemnú sieť prevádzkovateľa.

Využívame iba osvedčené špičkové technológie popredných svetových výrobcov.

Stanice z našej ponuky splnia požiadavky akéhokoľvek zákazníka.

Ako jediní v ČR a SR štandardne ponúkame až 5 rokov záruky na nové technológie.

Prevádzkovú spoľahlivosť zaisťujeme formou komplexného prevádzkovo-technického zabezpečenia, 24/7 nonstop dispečingom a servisom zo 7 servisných centier v ČR a SR.

Zaistíme klientom i komplexné finančné krytie výstavby čerpacích staníc LPG.

Sme profesionálny partner s veľkou skúsenosťou a preverenými systémami riadenia, kvality a bezpečnosti.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.