Investície BONETT

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz všetko

Efektívne investičné riešenie

Našou výhodou je dostatočná kapitálová sila pre akékoľvek investície do LPG staníc a skutočnosť, že v LPG oblasti sa pohybujeme dlhšie než 15 rokov na pozícii leadera v technológiách.

Prenájom LPG staníc

Radi vybudujeme a zafinancujeme LPG stanicu i v areáli Vašej čerpacej stanice PHM alebo Vášho podniku.

Pre nášho partnera je pozitívne, že má profit z predaja LPG, pre priemyselné podniky potom, že môžu v pokoji a bezpečne plniť svoje vysokozdvižné vozíky.

A to všetko bez nutnosti investovať a starať sa o LPG technológiu.

Ak máte záujem o relevantného investora LPG stanice v zaujímavom projekte, napíšte nám.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.