Dlhodobý prenájom

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz všetko

Development a prenájom staníc

Dokážeme pružne reagovať na Vaše potreby vhodnou formou mixu fixných a variabilných splátok v rovnomernom či nesymetrickom rozložení.

Stačí definovať, čo by Vám najlepšie vyhovovalo, a pokúsime sa vytvoriť vhodný finančný model i pre Vás.

Bezpečnosť 24/7 čerpania

Zaisťujeme bezpečné technológie pre čerpanie/plnenie, vrátane garancie 24hodinovej prevádzky.

Príkladom môže byť špeciálna dvojčerpadlová technológia s poisteným výdajom pre zabezpečenie nepretržitého 24hodinového plnenia vysokozdvižných vozíkov spoločnosti Pilsner Urquell, ktorú sme na naše náklady vybudovali v pivovare Velké Popovice, a dali ju pivovaru do 10ročného prenájmu zahrnujúceho nielen investíciu, ale i všetky prevádzkové a servisné náklady. Plzeňský Prazdroj tak mohol ľahko oddeliť investora technológie a dodávateľa plynu.

Bonett Development & prenájom je jednoduchý spôsob, ako zaobstarať CNG/LPG stanicu i bez voľných prostriedkov v CAPEXe.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.