Dlhodobý prenájom

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz všetko

Development a prenájom staníc

Dokážeme pružne reagovať na Vaše potreby vhodnou formou mixu fixných a variabilných splátok v rovnomernom či nesymetrickom rozložení.

Stačí definovať, čo by Vám najlepšie vyhovovalo, a pokúsime sa vytvoriť vhodný finančný model i pre Vás.

Bezpečnosť 24/7 čerpania

Zaisťujeme bezpečné technológie pre čerpanie/plnenie, vrátane garancie 24hodinovej prevádzky.

Príkladom môže byť špeciálna dvojčerpadlová technológia s poisteným výdajom pre zabezpečenie nepretržitého 24hodinového plnenia vysokozdvižných vozíkov spoločnosti Pilsner Urquell, ktorú sme na naše náklady vybudovali v pivovare Velké Popovice, a dali ju pivovaru do 10ročného prenájmu zahrnujúceho nielen investíciu, ale i všetky prevádzkové a servisné náklady. Plzeňský Prazdroj tak mohol ľahko oddeliť investora technológie a dodávateľa plynu.

Bonett Development & prenájom je jednoduchý spôsob, ako zaobstarať CNG/LPG stanicu i bez voľných prostriedkov v CAPEXe.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.