Špičkové CNG stanice

Aktuality

31.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici u letiště Václava Havla

Další v pořadí již 31. plnící stanici CNG otevřel Bonett u pražského letiště Václava Havla. Stanice se nachází u čerpací stanice Go Parking a je v provozu NON-STOP.

10.10.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Brně a na D1

Bonett otevřel dvě nové plnící stanice na Jižní Moravě. První stanici mohou využívat návštěvníci prodejny MAKRO v Brně v Kaštanové ulici poblíž křížení dálnic D1 a D2. Druhá plnicí stanice se nachází na 207. kilometru dálnice D1 směrem na Ostravu u známého motorestu vedle čerpací stanice OMV na Rohlence.

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

Zobraz všetko

Komplexné CNG produkty & služby

Bonett poskytuje komplexnú škálu produktov a služieb, potrebnú pre inštaláciu a prevádzkovanie CNG staníc.

Stanice z našej ponuky splnia požiadavky akéhokoľvek zákazníka, sme schopní dodať technológie od domácej plničky až po stanicu pre stovky autobusov s výkonom niekoľko tisíc Nm3/h.

Zaisťujeme všetko, čo zákazník môže požadovať - od návrhu umiestnenia stanice, cez projektové dokumentácie a vybavenie stavebného povolenia, až po kompletnú inštaláciu, vrátane dodávok od stavebných úprav po dodávky vnútrofiremných kartových systémov a následný prenos dát o čerpaní cez firemnú sieť prevádzkovateľa.

Súčasťou našich služieb sú i investície a financovanie CNG staníc.

Spoľahlivý partner

Pri výstavbe CNG staníc vystupujeme obvykle v pozícii investora alebo generálneho dodávateľa stavby.

Všetky služby sú poskytované s odbornou starostlivosťou skúsenými pracovníkmi Bonettu.

Vybrané projekty sme pripravení financovať v rámci BONETT OUTSOURCINGu.

Sme pripravení zaistiť klientom i komplexné finančné krytie výstavby plniacich staníc CNG.

Sme profesionálny partner s veľkou skúsenosťou a preverenými systémami riadenia, kvality a bezpečnosti.

Ak sa chcete poradiť, získať informácie, zistiť aká je cena CNG, čo vyžaduje prestavba na CNGkontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.