Špičkové CNG stanice

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz všetko

Komplexné CNG produkty & služby

Bonett poskytuje komplexnú škálu produktov a služieb, potrebnú pre inštaláciu a prevádzkovanie CNG staníc.

Stanice z našej ponuky splnia požiadavky akéhokoľvek zákazníka, sme schopní dodať technológie od domácej plničky až po stanicu pre stovky autobusov s výkonom niekoľko tisíc Nm3/h.

Zaisťujeme všetko, čo zákazník môže požadovať - od návrhu umiestnenia stanice, cez projektové dokumentácie a vybavenie stavebného povolenia, až po kompletnú inštaláciu, vrátane dodávok od stavebných úprav po dodávky vnútrofiremných kartových systémov a následný prenos dát o čerpaní cez firemnú sieť prevádzkovateľa.

Súčasťou našich služieb sú i investície a financovanie CNG staníc.

Spoľahlivý partner

Pri výstavbe CNG staníc vystupujeme obvykle v pozícii investora alebo generálneho dodávateľa stavby.

Všetky služby sú poskytované s odbornou starostlivosťou skúsenými pracovníkmi Bonettu.

Vybrané projekty sme pripravení financovať v rámci BONETT OUTSOURCINGu.

Sme pripravení zaistiť klientom i komplexné finančné krytie výstavby plniacich staníc CNG.

Sme profesionálny partner s veľkou skúsenosťou a preverenými systémami riadenia, kvality a bezpečnosti.

Ak sa chcete poradiť, získať informácie, zistiť aká je cena CNG, čo vyžaduje prestavba na CNGkontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.