BONETT investície

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz všetko

Hľadáme dopravcov, ktorí chcú šetriť

Zaujímajú nás projekty v podobe CNG staníc pre fleetových zákazníkov, dopravné podniky a autobusové spoločnosti, ktoré umožnia svojim vybudovaním významné úspory dopravcom.

Prídeme sa k Vám radi pozrieť, preberieme s Vami Vaše budúce plány, zainvestujeme novú stanicu CNG a zaistíme jej bezchybnú prevádzku.

Preberáme riziká a investíciu za Vás

Tým, že zainvestujeme, preberáme za Vás súčasne i maximálnu dávku rizík, ktoré sú s otvorením novej stanice spojené.

Urobíme to profesionálne, našou výhodou je, že likvidita stanice pre nás je ďaleko vyššia než môže byť pre ktoréhokoľvek nášho klienta, a že staniciam pre alternatívne palivá rozumieme, pretože je to náš core bussiness.

Využite preto možnosť spolupracovať s nami v modeli outsourcingu - my zainvestujeme, prevádzkujeme, nesieme riziká, staráme sa na svoje náklady o servis, vy plníte CNG/LPG/bio.CNG bez problémov zo spoľahlivej technológie.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.