BIOGAS

Aktuality

7.6.2017 Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou s řetězcem MAKRO.

V Čestlicích Bonett otevřel první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt zahrnující celkem deset stanic by měl být realizován do dvou let.

20.1.2017 Bonett otevřel plnící stanici v Hodoníně

Druhou plnící stanici v roce 2017 otevřel Bonett pro veřejnost v Hodoníně. Plnící stanice je umístěna v rámci ČS SHELL na ulici Brněnská v Hodoníně a zákazníkům je k dispozici NON-STOP.

10.1.2017 Bonett otevřel první plnící stanici v roce 2017

V Turnově byla na přelomu roku otevřena nová plnící stanice CNG. Bonett tak celkem provozuje v největší síť v ČR o celkovém počtu již 24 CNG stanic.

15.12.2016 BONETT otevřel novou plnicí stanici v Havlíčkově Brodu

Bonett v krátkém časovém horizontu otevřel další plnicí stanici CNG v Havlíčkově Brodu, kterou mohou využívat nejen osobní auta, ale také autobusy a nákladní vozy. Aktuálně má v portfoliu 23 stanic a chystá další. Do konce příštího roku chce mít Bonett až 40 stanic. Více v tiskové zrávě v sekci CNG news.

Zobraz všetko

Projekt a stavebné povolenie

Sme pripravení pre Váš projekt zaistiť projekčnú prípravu, inžiniering v podobe vybavenia územného rozhodnutia a stavebného povolenia, kolaudáciu a ďalšie činnosti v rámci projekčných a inžinierskych prác.

Generálna dodávka, prevádzkové zabezpečenie

Štandardne dodávame kompletnú generálnu dodávku technologického celku vrátane súvisiacich stavebných úprav a samozrejme nadväzujúce komplexné prevádzkovo-technické zabezpečenie v podobe nonstop záručného i pozáručného servisu technológie i zaistenie legislatívou či výrobcami požadovaných periodických prehliadok a skúšok zariadenia.

Financovanie projektov

S dodávkou biogas upgrading technológie sme pripravení Vám zaistiť i výhodné dlhodobé financovanie projektu.

Výhoda - zodpovedný lokálny partner

Spolupracujeme s prestížnymi spravidla zahraničnými výrobcami a dodávateľmi preverených technológií. Našou nespochybniteľnou výhodou je skutočnosť, že sme relevantným partnerom v rámci Českej a Slovenskej republiky, s dlhoročným lokálnym zázemím a skúsenosťami s národnými úradmi a orgánmi. V porovnaní s prípadným zahraničným dodávateľom sme jednoznačne bezpečnejšou voľbou.

Ak chcete vedieť viac, kontaktujte nás. Sme Vám k dispozícii.